پیش دبستان و دبستان پسرانه حضرت ولی عصر (عج) آموزش و پرورش استان تهران/فیروزکوه

بسیج دانش آموزی

???هفته بسیج دانش آموزی بر همه شما پویندگان علم و دانش و بصیرت گرامی باد???

? پیام مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج دانش‌آموزی

«به نام خدایی که جان آفرید»

از موهبت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل نهاد بسیج دانش‌آموزی است. نهادی که با الهام از آموزه‌های اصیل دینی و قرآنی، در دامن خود زمینه را برای تربیت نسلی مومن، متعهد، ولایت‌مدار، اهل دانش، وطن‌دوست، پرتلاش و فداکار مهیا ساخت.

روز دانش‌آموز تداعی‌گر رشادت و ازجان‌گذشتگی نوجوان شجاع، شهید محمدحسین فهمیده است. عزیزی که با گذشتن از بالاترین دارایی خود در راه هدفی مقدس، به الگویی ناب برای نوجوانان کشور بدل گشت و امام راحل (ره) در توصیف این دانش‌آموز شهید فرمودند: "رهبر ما آن طفل ۱۳ ساله‌ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ‌تر است با نارنجک، خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید."

امروزه امثال شهید فهمیده، شهید بهنام محمدی و شهید علی لندی به حق، الگویی شایسته، مانا و گویا برای دانش‌آموزان ایران و جهان اسلام هستند؛ همان‌هایی که با بصیرت، ولایت‌مداری، جسارت و زمان‌شناسی و دلی پاک و اندیشه‌ای مالامال از عشق به تقرب الهی، راه پیروزی و سرافرازی این انقلاب را هموار ساخت.

بدین مناسبت با گرامیداشت یاد و خاطره همه مجاهدان راه حق و احترام به مقام شامخ شهیدان، جانبازان، آزادگان سرافراز و خانواده معزز شهدا، فرا رسیدن هفته بسیج دانش‌آموزی را به همه دانش‌آموزان عزیز شهرستان فیروزکوه تبریک عرض نموده و عزت و عظمت اسلام و مسلمین در پرتو عنایات امام عصر (عج)، الگوگیری از شاخصه‌های مکتب بسیج و پیروی از بیانات داهیانه رهبری معظم انقلاب را از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

فاطمه سیر
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...