پیش دبستان و دبستان پسرانه حضرت ولی عصر (عج) آموزش و پرورش استان تهران/فیروزکوه

مســابقه ویــــژه

جایزه ملی دانش‌آموز شهید علی لندی
با موضوع: تأثیر فداکاری، از خود گذشتگی و شجاعت در تحقق ایران قوی

???????????

?شهید علی لندی، دانش آموز پانزده ساله‌ای بود که در واپسین روزهای تابستان سال ۱۴۰۰ در روزهایی که عموم دانش‌آموزان عزیز در تدارک آغاز سال تحصیلی جدید بودند، زمانی که مطلع شد منزل همسایه درگیر آتش‌سوزی شد و دو زن میانسال درگیر آتش شده‌اند، برای نجات ایشان شجاعانه و فداکارانه دل به آتش زد و متأسفانه خود نیز گرفتار آتش شد و پس از چند روز در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
?به تعبیر رئیس‌جمهور محترم، آیت‌الله رئیسی: «نام این نوجوان عزیز که دلاورانه و پروانه وار به دل آتش زد تا جان دو انسان را نجات دهد، در شمار قهرمانان ملی این مرز و بوم و در امتداد حسین فهمیده‌ها و بهنام محمدی‌ها، ثبت خواهد شد. داستان ایثار این قهرمان ملی، باید به زبان هنر و قلم اصحاب فرهنگ و رسانه به گونه‌ای تاریخی روایت شود تا این نوجوان اسوه، الهام‌بخش نسل‌های آینده فرزندان ایران اسلامی باشد. بی‌شک هر ایرانی به داشتن چنین فرزندان غیوری به خود می‌بالد» از این رو وزارت آموزش و پرورش به منظور زنده نگه داشتن و بزرگداشت یاد این نوجوان فداکار و تقویت و تأکید بر اهمیت جایگاه روحیه شجاعت و دلیرمردی و از خودگذشتگی و فداکاری، بخش ویژه‌ای را تحت عنوان «جایزه ملی دانش آموز شهید علی لندی»، با موضوع: تأثیر فداکاری، از خودگذشتگی و شجاعت در تحقق ایران قوی به جشنواره اضافه کرده است.
✅دانش‌آموزان شرکت‌کننده در فراخوان ملی پرسش مهر می توانند با ارسال اثر با موضوع جایزه ملی آثار خود را به مدارس ارسال نمایند.

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

 شما دانش آموزان می توانید با
❇️ نقاشی
❇️ طراحی
❇️ پوستر سازی
❇️ تهیه ویدئو کلیپ

?در این مسابقه شرکت کنید و کارهاتون رو از طریق تماس ها به مدیر سامانه ارسال کنید 

مهلت تا 15 آذر 

??واحد پرورشی مجتمع آموزشی حضرت ولی عصر (عج) ??

فایل های ضمیمه :
نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...