پیش دبستان و دبستان پسرانه حضرت ولی عصر (عج) آموزش و پرورش استان تهران/فیروزکوه

سخنی با اولیا

خدای مهربان را سپاس که توانسته ام ردپای شیرین و دست یافتنی تأسیس یک مدرسه که اکنون مجتمع آموزشی شده را همراه با همراهی و همفکری خانواده ام عملی نمایم اینک شادمان هستیم که می توانیم حاصل سالها تجربه و تلاش خود را به فرزندان شهرمان هدیه نمائیم.

مهمترین انگیزه و شوق من برای ایجاد مدرسه ای معتبر و قابل اعتماد و خوشنام که با عنایت فراوان خداوند و دعای خیر  مادر و همت و تلاش همه همکاران خوب و صادق که در طی بیش از یک دهه همراهمان بوده اند با استفاده از آخرین شیوه های نوین آموزشی و تربیتی در کشورمان و با بهره گیری از تکنولوژی روز و معلمان توانا و به روز و متخصص در سایه فضایی شاد و امن و در افق نو و گسترده در عرصه تعلیم و تربیت ترسیم کرده و خلاء های معنادار و فاصله های نگران کننده که در میان سطح کیفی آموزشی در شهرمان هست را به حداقل برسانیم.

با سپاس فراوان از اعتماد شما در انتخاب مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که با ارائه از سیستم آموزشی و منحصر در شهرستان و بهره گیری از بهترین همکاران آموزشی تربیتی و کادر اداری توانمند نیازهای آموزشی و فرهنگی فرزندتان را برآورده سازیم.

امید است با همراهی شما اولیاء گرانقدر و فهیم شاهد پیشرفت رورافزون و چشمگیر عزیزانمان باشیم و در انتها با یادآوری های زیر نیز توجه نمائید.

علی یارتان خدانگهدارتان باد

باید بدانیم و قبول نمائیم

اگر موفقیت را می جویید از افت و خیزها نهراسید

از لحظات افت درس بگیرید

قدر لحظات اوج را بدانید و از آنها لذت ببرید

موفقیت هر چند کوچک را با ارزش بدانید – منتظر تأیید دیگران نمایند

انگیزه های درونی فرزندتان را تقویت کنید

برای موفقیت های بزرگ و بزرگتر بکوشید

و فراموش نکنید مهمترین و اصلی ترین کسی که می تواند به شما روحیه دهد خودتان هستید- پس خودتان را باور نمائید.

نگاهی کوتاه به سابقه فعالیت

با احساس مسئولیتی که در طول  30 سال خدمت همراه با تجربه آموزشی و مدیریتی در عرصه آموزش و پرورش داشته ام در اولین فرصت  خدای منان را شاکرم که توفیق خدمت در این برهه از زمان را نصیبم نمود و آنچه را که دارم از او می دانم و بنابراین با او معامله نمودم در جهت رشد استعدادهای فرزندان شهرم. در زمستان 1383 با توجه به موافقت اصولی شهر تهران بزرگ که داشته ام را تبدیل به موافقت اصولی شهرستان فیروزکوه نموده و از ابتدای سال 1384 ( 25 خرداد ) با ایجاد بنای تازه ای که حدود 800 متر مربع را در طول 3 ماه تابستان احداث نمودم و بعنوان اولین مؤسس و اولین دبستان غیر انتفاعی در سطح شهرستان شروع به فعالیت نمایم و با عنایت خداوند متعال  و همرامی همکاران دلسوز شهرستان توانسته ایم با گذشتبیش  از یک دهه ار فرصت تأسیس بازنگری و ایجاد راهکارهای مناسب در عرصه تعلیم و تربیت در شهرستان تاکنون با بیش از 7 مرکز و مدرسه غیر دولتی قدم برداریم.

 1-تأسیس دبستان و پیش دبستان:  1384

2-تأسیس پیش دبستان مستقل قرآنی دخترانه و پسرانه: مهر 1385

3-مدرسه راهنمایی: مهر 1385 ( مهر تا شهریور 1391 که بعلت کمبود دانش آموز متوقف شده است )

4-مرکز زبان خارجه ولیعصر (عج): 1386 واحد پسران

5-مرکز زیان خارجه ولیعصر (عج): 1386 واحد دختران

6-پیش دبستان دولتی: 1388 مستقر در مدارس دولتی

7-آموزشگاه علمی آزاد و تقویتی کنکور: 1393 ( در حال حاضر فقط آموزش چرتکه فعال می باشد )

ودبستان دخترانه که در حال حاضر آغاز فعالیت جهت انجام کارهای امور اداری می باشد.

باشد تا با همت و یاری و پشتیبانی شما اولیاء گرامی جهت این امر خطیر گامهای مؤثرتری بر داریم

 

علی یارتان